Pim bij de F1 Dutch Grand Prix in Zandvoort!
Pim mocht een onvergetelijke dag beleven bij de Formule 1 Grand Prix in Zandvoort. Omringd door het gebrul van de motoren, de geur van rubber op het asfalt en de spanning van de race, genoot hij van elke seconde. Van het zien van de razendsnelle bolides tot het juichen voor zijn favoriete coureur – Max Verstappen – het was een ervaring die hem nog lang zal bijblijven.
Deze bijzondere wens werd mede mogelijk gemaakt door zijn kinderarts, omdat Pim al geruime tijd kampt met een chronische ziekte. Het afgelopen jaar was hij ernstig ziek en moest hij thuisblijven en heeft dat jaar grotendeels in bed doorgebracht, waardoor zijn leven als tiener volledig tot stilstand kwam. Juist daarom betekende deze dag zoveel: even ontsnappen aan de dagelijkse zorgen en volop genieten van iets wat hij nooit had durven dromen om mee te kunnen maken.
De race was spectaculair, met een paar crashen. Max Verstappen eindigde deze Grand Prix op de 2e plaats.
Wat het extra speciaal maakte, was dat Pim deze ervaring mocht delen met zijn opa en mama. Pim ging naar huis met een hoofd vol herinneringen, een telefoon vol filmpjes én met een hele grote glimlach op zijn gezicht.
Het Formule 1 Dutch Grand Prix weekend was een groot succes!
Welk kind wil jij gelukkig maken?